Конектори WEIPU WF28J20TI1 20pin тато IP67 - 50 шт в пакуванні amc
  • Готово до відправки
  • Код: 2722576488911
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конектор WEIPU 20pin WF28J20TI1 Male IP65
Конектор WF28J20TI1 - один з найпопулярніших роз'ємів, що використовуються в моделюванні.
Конектори виготовлені з високотемпературного матеріалу з позолоченими контактами.
Особливості:
  • Використовується у зв'язці сигнальних ланцюгів
  • Призначений для передавання даних
  • Вологозахист IP65
Характеристики:
  • Виробник: WEIPU
  • Модель: WF28K20Z1
  • Призначення: сигнальні ланцюги, передача даних
  • Роз'єм: WF28J20TI1 M (папа; male; plug)
  • Кількість контактів: 20
  • Кількість допоміжних (сигнальних) ліній: 0
  • Монтаж: на панель, на кабель
  • Спосіб монтажу: пайка
  • Провідник: позолочена латунь
  • Рекомендований калібр дроту: 18AWG
  • Миттєвий струм: 5 А
  • Номінальний струм: 5 А
  • Матеріал ізолятора: нейлон
  • Робоча температура: -20...120°C
  • Витримувана напруга: 400 В
  • Ресурс: 500 циклів
  • Вогнестійкий клас: UL94-V0
  • Вага: 15 г
  • Колір: сірий
Комплектація:
  • Конектор WEIPU WF28J20TI1 Male 20 pin IP65 - 50 шт.