Акумулятор Li-NMC E600 60 Ач 3.65 В
Акумулятор Li-NMC SK Innovation E600 60 Ач 3.65 В - без балансувальних роз'ємів і конекторів. Підключається акумулятор за допомогою зварювання.
Характеристики:
- Виробник: SK INNOVATION
- Тип: Li-ion
- Тип хімії: NMC
- Ємність: 60000 мАг
- Опір: 0.60 mΩ
- Цикли: 2500
- Щільність енергії: 247 Wh/Kg
- Напруга діапазон: 3.7 V (2.7V-4.2V)
- Напруга номінальна: 3.70 V
- Напруги мінімальна: 2.70 V
- Напруги максимальна: 4.20 V
- Конфігурація: 1S1P
- Багатопелюстковий: немає
- Струмовіддача: 3 C
- Струм заряду: 1 C
- Корпус: жорсткий
- Формфактор комірки: пакет
- Конектор: немає
- Балансувальний роз'єм: немає
- Підключення акумулятора: під зварювання (Flat top)
- Температура розряду: -20С - +60С
- Температура заряду: 0С - +55С
- Температура зберігання: 0С - +25С
- Розміри: 300x100x14 мм
- Вага: 881 г
Комплектація:
- Акумулятор Li-NMC SK Innovation E600 - 1 шт.
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережена упаковка, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза в сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може займати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцеві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Innovation |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напрацювання | 2500 циклів заряду |
| Напруга | 3.7 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 0.881 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




