Акумулятор Li-Ion 21700 INR21700-50E 5000 мАг 15 А
Особливості:
- Оригінал
- Висока якість бренду
- Реальна відповідність заявленим характеристикам
- Низький саморозряд
- Довговічність
- Немає ефекту пам'яті
Характеристики:
- Виробник: EVE
- Тип: Li-ion
- Тип хімії: INR (літій-марганець-нікель)
- Ємність: 5000 мАг
- Напруга: 3.6 В
- Конфігурація: 1S1P
- Багатопелюстковий: ні
- Струмовіддача: 3 C
- Струм заряду: 1 C
- Максимальний струм розряду: 15А
- Не розряджайте глибше 2.5
- Корпус: твердий
- Формфактор осередку: циліндр 21700
- Конектор: ні
- Балансувальний роз'єм: ні
- Підключення акумулятора: під зварювання (Flat top)
- Розміри: 21.15x21.15x70.15 мм
- Вага: 68 г
Комплектація:
- Акумулятор – 1 шт.
Додатково необхідно:
- Утримувач - 1 шт.
- Апарат контактного точкового зварювання (за умови самостійного збирання батареї) - 1 шт.
- Стрічка контактного зварювання – 1 шт.
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережено упаковку, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза у сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може тривати від 1 до 10 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Ширина | 21.15 мм |
| Довжина | 21.15 мм |
| Висота | 70.15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



