
Сервопривід HappyModel Super400 Plus 400кг/0.37с/24В промисловий amc
6 000 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 2722431574599
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Сервопривід HappyModel Super400 Plus із цифровим керуванням
Характеристики:
- Виробник: HappyModel
- Типорозмір: XXL
- Управління: Цифрове
- Матеріал редуктора: Метал
- Матеріал корпусу: Метал
- Підшипники: Є
- Напруга: 12-24 В (рекомендована потужність акумулятора, можна налаштувати, якщо потрібна висока напруга)
- Швидкість (без навантаження): 12 В близько 0,74 с/60° 24 В близько 0,37 с/60°
- Максимальний крутний момент: 400 кг.см
- Номінальний крутний момент: 140 кг.см
- Струм холостого ходу: <0,1 А
- Струм перекидання: 12 В: <7 А 24 В: <14 А
- Вхідний сигнал: ШІМ: 800-2200 мкс, 50-400 Гц
- Діапазон робочих кутів: регульований: мінімум ± 30°, максимум ± 150°
- Застосування: маніпулятор промислового робота
- Розміри: 132x55x116 мм
- Вага: 766 г
Комплектація:
- Сервопривід із високим крутним моментом - 1шт
- Набір аксесуарів - 1шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happymodel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 759 г |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 132 мм |
| Висота | 116 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴/комплект







