
Підвіс для екшн камер ReadyToSky 2-осьовий 204 г для квадрокоптерів сірий amc
2 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722818587723
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ReadyToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 172 г |
| Основні | |
| Тип призначення | Підвіс для екшн камер ReadyToSky 2-осьовий 204 г для квадрокоптерів сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підвіс |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴








