Гнучка антена RFDesign FLEX1 900MHz з частотою в діапазоні 900 МГц з посиленням 3dBi
Стандартна всеспрямована гнучка антена з лінійною (вертикальною під час стандартного встановлення) поляризацією, призначена для радіопередавального та радіоприймального обладнання з робочою частотою в діапазоні 900 МГц із посиленням 3dBi.
Характеристики:- Тип: Панельна
- Діапазони частот: 902 - 928 МГц
- Поляризація: Лінійна (вертикальна)
- Коефіцієнт посилення: 3 dBi
- Роз'єм: Немає (під паяння)
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Розмір: 150x21x0,1 мм
- Вага: 1,3 г
- Антена - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RFDesign |
| Країна виробник | Австралія |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.3 г |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 0.1 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Антени та аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


