Антена спрямована 7dBiс FrSky для передавачів 2.4 ГГц
Антена спрямованого типу FrSky 7dBiс для пультів керування, що працюють на частоті 2.4ГГц, з гарантованою якістю для правильного технічного обслуговування.
Під час використання як приймальної або передавальної антени антена показує стабільну роботу й оптимальне випромінювання.
Особливості:g>
- Оптимальний діапазон частот
- Зносостійкий корпус
- Простота в установці
- Роз'єм типу RP-SMA
- Оптимальне осьове співвідношення
Характеристики:
- Виробник: FrSky
- Тип: панельна
- Призначення антени: для радіопередавального та радіоприймального обладнання
- Роз'єм: RP-SMA (папа; male; plug)
- Спрямованість: спрямована
- Поляризація: лінійна вертикальна
- Центральна частота: 2400 МГц
- Діапазони частот: 2400 - 2500 МГц
- Коефіцієнт випромінювання: 7 dВіс
- Коефіцієнт посилення: 4.85 dB
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Ефективність випромінювання: 95-98%
- Ніжка: негнучка, зі змінним кутом
- Розмір: 110х91х12 мм
- Вага: 47.5 г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Антена FrSky RP-SMA Male - 1 шт.
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару повинна бути збережена упаковка, наклейка на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза в сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може тривати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцеві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrSky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 47.5 г |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Коефіцієнт посилення | 4.85 дБ |
| Матеріал | Комбінований |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стан | Новий |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Тип коннектора | RP-SMA |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


