
Сервопривід 60 г Power HD LF-20MG 270° 20 кг/0.16сек стандарт цифровий колекторний amc
1 320 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 6929131202708
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Сервопривід LF-20MG 20кг/0.16сек
Високопродуктивний цифровий сервопривід Power HD LF-20MG розміру стандарт з високою продуктивністю. Цей високовольтний сервопривід має надзвичайно плавну роботу, що конкурує з іншими сервоприводами.
ont-size:14px">Характеристики:
- Виробник: Power HD
- Модель: LF-20MG
- Призначення: для авіамоделі
- Типорозмір: стандарт
- Керування: цифрове
- Живлення: 4.8 - 6.6 В
- Швидкість: 0.18 - 0.16 секунд / 60°
- Зусилля: 16.5 - 20 кг/см
- Робоча швидкість:
- 4.8 В - 0.18 секунд
- 6.0 В - 0.16 секунд
- Момент заклинювання:
- 4.8 В - 16.5 кілограм на сантиметр
- 6 В - 20.0 кілограм на сантиметр
- Кут повороту: 180°
- Максимальний кут: до 270°
- Матеріал корпусу: пластик
- Тип двигуна: колекторний
- Матеріал редуктора: мідь і алюміній
- Підшипники: 2 кулькові підшипники
- Частота: 1520 мікросекунд / 333 Гц
- Затримка реакції (мертва зона): 1-3 мікросекунди
- Вал: Futaba
- Вологозахист: немає
- Захист від перевантаження / термічний захист: немає
- Робоча температура: -10 ℃ ~ 60 ℃
- Розміри: 40.7x20.5x39.5 мм
- Вага: 60 г
Комплектація:
- Сервопривід LF-20MG - 1 шт.
- Набір качалок - 1 шт.
- Болти для кріплення - 1 комплект
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережено упаковку, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза у сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може тривати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 г |
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 20.5 мм |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Ширина | 40.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴/комплект

