
Сервопривід стандарт 75 г Power HD WP23KG 23 кг/0.12сек цифровий із вологозахистом amc
2 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6939680230121
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Сервопривід WP23KG 23кг/0.12сек із вологозахистом
Цифровий сервопривід Power HD HD-WP23KG стандартного розміру. Металеві шестерні редуктора. Алюмінієвий корпус. Повний вологозахист. Два підшипники на валу.
Використовується для моделей літаків і машинок.
<strong>Характеристики:
- Виробник: Power HD
- Модель: WP23KG
- Призначення для:
- літаків
- машинок >
- Типорозмір: стандарт
- Керування: цифрове
- Живлення: 4.8 - 6.0 В
- Швидкість: 0.12 - 0.14 секунд / 60°
- Зусилля: 18 - 23 кг/см
- Робоча швидкість:
- 4.8 В - 0.14 секунд / 60°
- 6.0 В - 0.12 секунд / 60°
- Момент заклинювання:
- 4.8 В - 18 кілограм на сантиметр
- 6.0 В - 23 кілограм на сантиметр
- Кут повороту: 180°
- Максимальний кут: до 270°
- Матеріал корпусу: алюміній
- Тип двигуна: колекторний
- Матеріал редуктора: метал
- Підшипники: 2 кулькові підшипники
- Частота: 1520 мікросекунд / 333 Гц
- Затримка реакції (мертва зона): 1-3 мікросекунди
- Вал: Futaba
- Вологозахист: є
- Захист від перевантаження / термічний захист: немає
- Робоча температура: -10℃ ~ 60℃
- Розміри: 40.7x20.5x38.5 мм
- Вага: 75 г
Комплектація:
- Сервопривід WP23KG - 1 шт.
- Набір качалок - 1 шт.
- Болти для кріплення - 1 комплект
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережено упаковку, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза в сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може займати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцеві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 75 г |
| Висота | 38.5 мм |
| Довжина | 4.7 мм |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Тип коннектора | JR |
| Колір | Синій |
| Ширина | 20.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴









