Монополь антена 900MHz 2dBi з роз'ємом RP-SMA
Монопольна антена 900 МГц з роз'ємом RP-SMA. Ця антена добре підходить для літальних апаратів завдяки своїй малій вазі та розміру. Для досягнення найкращої продуктивності він має бути встановлений на заземленій поверхні.
Особливості:
- Зносостійкий корпус
- Простота в установці
- Роз'єм типу RP-SMA
- Максимальна потужність, що підводиться: 50 Вт
Характеристики:
- Виробник: RFDesign
- Тип: монополь
- Призначення антени: для радіопередавального та радіоприймального обладнання
- Роз'єм: RP-SMA M (папа; male; plug)
- Спрямованість: всеспрямована
- Поляризація: лінійна вертикальна
- Центральна частота: 900 МГц
- Діапазони частот: 902 - 928 МГц
- Коефіцієнт випромінювання: 2 dВіс
- Коефіцієнт посилення: -0.15 dB
- КСХ (коефіцієнт стоячої хвилі): 1.5
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Ефективність випромінювання: 95-98%
- Ніжка: негнучка
- Розмір: 55х8х8 мм
- Вага: 10 г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Антена RFDesign RP-SMA - 1 шт.
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережена упаковка, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза в сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може займати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцеві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RFDesign |
| Країна виробник | Австралія |
| Стан | Новий |
| Вага | 10 г |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Антени та аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



