
Зарядний хаб SkyRC G630 на 6 літієвих батарей для універсального зарядного пристрою з блоком живлення PC1080 amc
4 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6930460004420
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Хаб SkyRC G630 на 6 батарей з конекторами XT90 - JST-XH
Зарядний хаб SkyRC G630 на 6 батарей визначає найбільш заряджену батарею серед під'єднаних і в парі із зарядним пристроєм PC1080 дозаряджає її до максимального заряду. Також має контроль правильності під'єднання батареї до хаба і хаба до зарядного пристрою. Основний розрахунок застосування цього хаба лежить у заряджанні партії однакових (схожих за режимами заряджання) батарей без необхідності регулярно підходити до зарядного пристрою і замінювати акумулятор на наступний.
Для заряджання акумуляторів виконайте таку послідовність:
- Підключіть зарядний пристрій до мережі 220В
- Підключіть хаб до зарядного пристрою обома кабелями
- Підключіть акумулятори до зарядного хаба і силовим і балансувальним кабелем. Перша під'єднана батарея буде заряджатися першою. Решта - за станом заряду.
- Виберіть струм зарядки сумісний з усіма акумуляторами.
- Натисніть клавішу налаштування на зарядному пристрої для ввімкнення переходу на роботу із зарядним хабом.
- Після появи напису "Connect G630" натисніть клавішу введення для підтвердження.
- Після заряджання чергового акумулятора індикатор біля конектора батареї на хабі почне світитися зеленим і прозвучить 5 довгих сигналів. Цю батарею можна знімати із зарядного хаба.
Характеристики:
- Тип батареї: LiPo/ LiHV 6S
- Максимальний струм: 30 A
- Кількість під'єднаних батарей: 1-6 од.
- Вхідний конектор: XT90; JST-XH
- Вихідний конектор: XT90; JST-XH
- Сумісний зарядний пристрій: PC1080
- Розмір: 263x78x32 мм
- Вага: 531 г
Комплектація:
- Хаб - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyRC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 6 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Струм заряду | 30 А |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 263 мм |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Маса | 0.531 кг/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴



