
Камера для FPV польотів Tarot 600TVL 120° PAL 5-12V курсова комплектуючі для радіокерованих моделей дронів amc
1 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722477636343
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Камера для FPV польотів Tarot 600TVL 120° PAL 5-12V курсова комплектуючі для радіокерованих моделей дронів
Гарантійний період 1 місяць
Камера FPV Tarot 600TVL 120 ° PAL 5-12V курсова (TL300M) зі скляною оптикою з фокусною відстанню 2,8 мм. Застосовується для коптерів 200/250/300 розміру та FPV польотів. Має вбудований регулятор напруги і може бути підключений до 3S 11.1 батареї.
Розведення:
- Червоний: +12В від батареї чи зовнішнього стабілізатора;
- Black: Загальна "земля" і для харчування та відео;
- White: Відеовихід CVBS
- Характеристики:
- Роздільна здатність: 600ТВЛ
- Відеосистема: PAL (720×576)
- Матриця: 1/3" HD Color CMOS
- Відеовихід: 1.0 В 75Ω
- Струм споживання: 40 мA ±10% при 12 В
- Напруга живлення: 5-15 ±10%
- Система відеосинхронізації: Внутрішня
- Відношення сигнал-шум: > 50 dB
- Електронний затвор: від 1/50 до 1/10000 с
- Робоча температура: 0-45 ° С
- Розмір: 21x26x30 ±3 мм
- Вага: 15 г
Комплектація:
- Камера - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tarot |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 15 г |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | FPV системи |
| Формати запису | HD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴


