
Сервопривід стандарт двигун для радіокерованих моделей Power HD LF-20MG 360° 20кг/0.16сек 60г цифровий amc
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6939670203609
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Сервопривід стандарт двигун для радіокерованих моделей Power HD LF-20MG 360° 20кг/0.16сек 60г цифровий
Гарантійний період 1 місяць
Офіційний дилер
Цифровий сервопривід безперервного обертання Power HD LF-20MG стандартного розміру із зусиллям 16,5 кг - 20 кг. Металеві шестерні редуктора. Швидкість 0,18 сек - 0,16 сек. Нейтральна точка (точка спокою) може бути змінена підстроювальним резистором за допомогою викрутки.
Застосовується у робототехніці завдяки безперервному обертанню на 360 градусів.
Сервопривід
- Виробник: Power HD
- Типорозмір: Стандарт
- Управління: Цифрове
- Живлення: 4.8 - 6.6 В
- Швидкість: 0.16 - 0.18 сек/60 °
- Зусилля: 16.5 - 20 кг/см
- Вологозахист: Ні
- Тип двигуна: Колекторний
- Матеріал редуктора: Метал
- Матеріал корпусу: Пластик
- Підшипники:
- Частота: 1500 мкс
- Вал: Futaba
- Розміри: 40,7 x20, 5x39, 5 мм
- Вага: 60 г
Комплектація:
- Сервопривід HD-LF-20MG-360 - 1 шт
- Набір качалок - 1 шт
- Болти для кріплення - 1 к-кт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 60 г |
| Виробник | Power HD |
| Висота | 39.5 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40.7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сервопривід |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


