
Датчик температури для акумуляторів SkyRC Temperature Sensor комплектуючі для радіокерованих моделей amc
410 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6930460002068
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Датчик температури для акумуляторів SkyRC Temperature Sensor комплектуючі для радіокерованих моделей
Гарантійний період 1 місяць
SkyRC Temperature Sensor (SK-600040-01) – температурний сенсор для вимірювання температури акумуляторів під час заряду та розряду. Використовується із зарядними пристроями SkyRC, обладнаними портом для підключення температурного датчика.
Оригінальний пристрій від виробника SkyRC, відомого своєю популярною лінійкою зарядних пристроїв Imax.
Характеристики:
- Діапазон температур: -20 ° С - 125 ° С
- Елемент вимірювання: DS18B20
- Розміри датчика: 17х19х5 мм
- Вага: 10 г
- Комплектація:
- Температурний сенсор – 1 шт
Додатково необхідно:
- Зарядний пристрій з можливістю підключення термодатчика DS18B20 - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SkyRC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 10 г |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Датчик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


