
Акумулятор для Eachine QX90 Dinogy Li-Pol 600 мАг 3.7 В 44,5x25x9 мм Walkera/Hubsan 65C amc
370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722844529261
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумулятор для Eachine QX90 Dinogy Li-Pol 600 мАг 3.7 В 44,5x25x9 мм Walkera/Hubsan 65C
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 600 мАг
- Струмовіддача: 65 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Walkera/Hubsan
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 44,5x25x9 мм
- Вага: 16,5 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 мм |
| Вага | 16.5 г |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 мА/год |
| Тип силового роз'єму | Walkera/Hubsan |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

