
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 450 мАг 3.7 В 53x30x8 мм JST 65C amc
180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722391813967
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 450 мАг 3.7 В 53x30x8 мм JST 65C
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 450 мАг
- Струмовіддача: 65 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 53x30x8 мм
- Вага: 20,3 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ємність акумулятору | 450 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Стан | Новий |
| Вага | 20.3 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

