
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 220 мАг 3.7 В 50х10х6 мм Micro JST 1.25 mm (Molex Picoblade) 50C amc
290 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711125414594
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 220 мАг 3.7 В 50х10х6 мм Micro JST 1.25 mm (Molex Picoblade) 50C
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 220 мАг
- Струмовіддача: 50 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Micro JST 1.25 mm (Molex Picoblade)
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 50х10х6 мм
- Вага: 6 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 6 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 220 мА/год |
| Тип силового роз'єму | Molex Picoblade |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴


