
Акумулятор 3.7v для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 800 мАг 3.7 65x25x6,5 мм JST 35C RC amc
330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711564832898
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумулятор 3.7v для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 800 мАг 3.7 65x25x6,5 мм JST 35C RC
Акумулятор для керованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 800 мАг 3.7 В 65x25x6,5 мм JST
Акумулятор
- Виробник: Dinogy
- Тип: Li-Pol
- Ємність: 800 мАг
- Напруга: 3.7 В
- Конфігурація: 1S1P
- Багатопелюстковий: Ні
- Струмовіддача: 35 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: ні
- Розміри: 65x25x6, 5 мм
- Вага: 19 г
Комплектація:
- Акумулятор - 1 шт
Додатково необхідно:
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 19 г |
| Виробник | Dinogy |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 800 А. г |
| Висота | 6.5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумулятор 3.7v для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 800 мАч 3.7 У 65x25x6,5 мм JST 35C RC |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | JST |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


