
Акумуляторна батарея літій-полімерна для керованої моделі Giant Power (Dinogy) 450мАч 3.7В JST 25C amc
170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711374796977
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея літій-полімерна для керованої моделі Giant Power (Dinogy) 450мАч 3.7В JST 25C
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 450 мАг
- Напруга: 3,7 В
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Розміри: 53x30x4, 5 мм
- Вага: 11 г
- Виробник: Dinogy
- Тип: Li-Pol
- Ємність: 450 мАг
- Напруга: 3.7 В
- Конфігурація: 1S1P
- Багатопелюстковий: Ні
- Струмовіддача: 25 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: ні
- Розміри: 53x30x4, 5 мм
- Вага: 11 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Ємність акумулятору | 450 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Стан | Новий |
| Вага | 11 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


