
Акумулятор для Walkera/Hubsan Giant Power (Dinogy) Li-Pol 400 мАг 3.7 В 38x20x8 мм Walkera/Hubsan 25C amc
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711514558878
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумулятор для Walkera/Hubsan Giant Power (Dinogy) Li-Pol 400 мАг 3.7 В 38x20x8 мм Walkera/Hubsan 25C
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 400 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Walkera/Hubsan
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 38x20x8 мм
- Вага: 9 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ємність акумулятору | 400 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Стан | Новий |
| Вага | 9 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Walkera/Hubsan |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

