
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 100 мАг 3.7 В 20x16x7,5 мм с захистом без коннектора 15C amc
165 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711652541510
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 100 мАг 3.7 В 20x16x7,5 мм с захистом без коннектора 15C
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 100 мАг
- Струмовіддача: 15 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Немає
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 20x16x7,5 мм
- Вага: 1 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Стан | Новий |
| Вага | 1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Немає |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴

