
Радіокерована модель Дрифт 1:10 Himoto DRIFT TC HI4123 Brushed (Nissan 350z) amc
7 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711761264393
Моделі для дріфту - машини з покришками без протекторів для гонок по гладкій кільцевій трасі з контрольованим занесенням в поворотах.
Швидкісна радіокерована модель для дріфту Himoto DRIFT TC HI4123 масштабу 1:10 з повним приводом з лінійки радіокерованих машинок Himoto 1/10. Все в цих машинках на радіокеруванні видає їх і найвищу якість, суперлегка і міцна конструкція шасі, радіоуправління 2,4 ГГц, потужна електроніка і оригінальний яскравий дизайн. Без всяких сумнівів лінійка моделей на радіоуправлінні Himoto 1/10, в поєднанні з їх доступністю - краща пропозиція в даному класі! Тепер можна купити радіокеровану машинку HIMOTO в Україні.
Кожен вузол моделей на радіоуправлінні Himoto 1/10 ретельно спроектований для досягнення максимальної продуктивності і надійності. Потужний електродвигун 540-го класу і силовий Ni-Mh акумулятор розганяють радіокеровані машинки до 40 км/год. Якісні диференціали, масляні амортизатори і Постійний повний привід дозволять повністю контролювати модель на заметах. Доступність тюнінгу з поліпшених алюмінієвих запчастин дасть можливість перетворити радіокеровану модель на витвір мистецтва!
Особливості:- Швидкість до 40 км/год
- Постійний повний привід
- Пропорційне управління
- Масляні амортизатори
- Радіоуправління 2,4 ГГц
- Тип: Автомодель на радіокеруванні
- Масштаб: 1/10
- Клас: Дрифт
- Комплектація: RTR
- Привід: Повний
- Швидкість: 40 км/год
- Двигун: Електро, колекторний, 540 клас
- Живлення: Акумулятор NiMH 7,2 В, 2000 мАг, Tamiya
- Живлення пульта: Батарейки AA - 4 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління: Радіокерування 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 1,6 мВт
- Вологозахист: Частковий
- Час роботи: 15-20 хв
- Час зарядки: 180 хв
- Розміри моделі: 360x200x112 мм
- Вага моделі: 1800-2000 г
- Модель HI4123 - 1 шт
- Пульт управління 2,4 ГГц - 1 шт
- Зарядний пристрій USB - 1 шт
- Акумулятор Ni-MH - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Батарейки AA - 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIMOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Кількість каналів | 3 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 112 мм |
| Вага | 2000 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 4WD |
| Тип | Машина для дріфту на радіомодель Дрефт 1: 10 Himoto DRIFT TC HI4123 Brushed (Nissan 350z) RC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 150.0 |
| Привод | 4WD |
- Ціна: 7 950 ₴





