
Траггі радіокерована модель 1:10 Himoto Katana E10XT Brushed автомодель машинка на пульті керування amc
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711694637615
Траггі радіокерована модель 1:10 Himoto Katana E10XT Brushed автомодель машинка на пульті керування
Гарантійний період 1 місяць
Офіційний дилер
Траггі - це позашляховик, що поєднує гарну прохідність із високою швидкістю і легкістю в стрибках.
Швидкісна радіокерована модель трагі Himoto Katana E10XT – новинка 2013 року з лінійки радіокерованих машинок Himoto E10 з повним приводом масштабу 1:10. Все в цих машинах на радіокеруванні видає їхню високу якість: суперлегка конструкція шасі, вологозахищена електроніка, радіокерування 2,4 ГГц і оригінальний яскравий дизайн. Без жодних сумнівів лінійка моделей на радіокеруванні Himoto E10, у поєднанні з їхньою доступністю - найкраща пропозиція в даному класі! Тепер можна купити радіокеровану машинку HIMOTO в Україні.
Кожен вузол моделей на радіокеруванні Himoto E10 ретельно спроектований для досягнення максимальної продуктивності та надійності. Електроніка зібрана у закритий бокс та захищена від пилу та вологи. Потужний електродвигун 550-го класу та силовий Ni-Mh акумулятор розганяють радіокеровані машинки до 40 км/год. Якісні диференціали, масляні амортизатори та Постійний повний привід дозволять літати по будь-якому бездоріжжю та не втрачати контроль над моделлю. Доступність тюнінгу з покращених алюмінієвих запчастин дасть можливість перетворити радіокеровану модель на витвір мистецтва!
Особливості:
- Швидкість до 40 км/год
- Радіоуправління 2,4 ГГц
- Постійний повний привід
- Пропорційне управління
- Масляні амортизатори
- Вологозахищена електроніка
Характеристики:
- Тип: Автомодель на радіокеруванні
- Масштаб: 1/10
- Клас: Траггі
- Комплектація: RTR
- Привід: Повний
- Швидкість: 40 км/год
- Двигун: Електро, колекторний
- Акумулятор NiMH 7,2 В, 2000 мАг, Tamiya
- Живлення пульта: Батарейки AA - 4 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 1,6 мВт
- Вологозахист: Частковий
- Час роботи: 15-20 хв
- Час заряджання: 180 хв
- Розміри моделі: 422x355x163 мм
- Вага моделі: 1400-1600 г
Шасі
- Масштаб: 1:10
- Клас: Траггі
- Привід: Повний
- Тип двигуна: Електродвигун
- Швидкість у стоку: 40 км/год.
- Центральний диференціал: ні
- Регулювання підвіски: так
- Вологозахист: частковий
- Розміри: 422x355x163 мм
- Вага: 1870 г
Двигун
- Тип: Колекторний
- Сенсорний: Ні
- Клас: inrunner
- Типорозмір: 550
- Живлення: 7.2 - 10.8 В
- Виробник: Himoto
- Розміри: 70x36x36 мм
Регулятор
- Тип: Колекторний
- Сенсорний: Ні
- Номінальний струм: 60 А
- Живлення: 7.2 - 10.8 В
- Наявність BEC: є
- Охолодження: пасивне
- Вологозахист: повний
- Виробник: Himoto
- Призначення: автомоделі
- Розміри: 50x35x23 мм
Сервопривід
- Виробник: Himoto
- Типорозмір: стандарт
- Управління: цифрове
- Швидкість: 0.22
- Зусилля: 6 кг/см
- Матеріал редуктора: пластик
- Підшипники: ні
- Вологозахист: є
- Розміри: 40,8 x20, 1x43, 2 мм
Передавач
- Форм-фактор: Пістолетного типу
- Призначення: Авто
- Кількість каналів: 3
- Налаштування: DIP-перемикачі
- Заявлена макс. дальність: 150 м
- Експоненти: Ні
- Режим FailSafe: Є
- Телеметрія: Ні
- Протоколи зв'язку: FHSS
- Потужність передавача: 50-100 мВт
- Частота: 2.4 ГГц
- Напруга живлення: 6 В (АА х 4)
- Виробник: Himoto
- Модель: MT-301TX
- Розміри: 105x180x210 мм
Приймач
- Призначення: Авто
- Цифрові виходи: Ні
- Кількість PWM каналів: 3
- Телеметрія: Ні
- Режим FailSafe: Є
- Протоколи: FHSS
- Частота: 2.4 ГГц
- Напруга живлення: 4.5 - 6 В
- Вологозахист: Ні
- Виробник: Himoto
- Модель: MT-301RX
- Розміри: 36x25x14 мм
- Вага: 5 г
Акумулятор
- Тип: Ni-MH
- Місткість: 2000 мАг
- Напруга: 7.2 В
- Конфігурація: 6S1P
- Розміри: 138x47x25 мм
Комплектація:
- Модель E10XT – 1 шт
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Зарядний пристрій 220В - 1 шт
- Акумулятор Ni-MH - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
Додатково необхідно:
- Батарейки AA - 4 шт
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1600 г |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Довжина | 422 мм |
| Основні | |
| Виробник | HIMOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Траггі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Кількість каналів | 3 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 4WD |
| Привод | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Траггі радіокерована модель 1:10 Himoto Katana E10XT Brushed автомодель машинка на пульті керування |
| Радіус дії | 150.0 |
- Ціна: 7 500 ₴











