
Баггі на пульті управління 1:18 Himoto Spino E18XB Brushed позашляховик машинка всюдихід на радіокеруванні amc
4 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711514258679
Баггі на пульті управління 1:18 Himoto Spino E18XB Brushed позашляховик машинка всюдихід на радіокеруванні
Гарантійний період 1 місяць
Баггі - це найшвидша позашляхова машинка з низькою підвіскою та полегшеною вагою.
Швидкісна радіокерована модель баггі Himoto Spino E18XB – новинка 2012 року в лінійці радіокерованих машинок Himoto E18. Це можливість поринути у світ моделей класу "Хоббі" без серйозних витрат! Тепер можна придбати радіокеровану модель HIMOTO в Україні. Зручний маленький розмір дозволяє брати радіокеровану модель куди завгодно, а хороша прохідність їздити по двору, паркам і будь-яким іншим пересіченим місцевостям.
Кожна модель на радіокеруванні цієї серії тривалий час ретельно розроблялася та тестувалася фахівцями компанії Himoto. З машинками серії Himoto E18 Ви отримуєте бездоганну якість у поєднанні з RTR комплектацією: повністю готові до заїздів прямо з коробки. Вони прості в обслуговуванні, а запчастини як стокові, так і поліпшені завжди доступні. Усі моделі машинок із пультом комплектуються безкомпромісним радіокеруванням на частоті 2.4GHz. Міцне професійне шасі, маслонаповнені амортизатори, повністю незалежна підвіска додадуть вам упевненість як на трасі, так і бездоріжжям, а потужний двигун у поєднанні з ємною Ni-Mh батареєю доставлять море драйву і задоволення!
Особливості:
- Повний привід
- Пропорційне управління
- Масляні амортизатори
- Радіоуправління 2,4 ГГц
- Вологозахищена електроніка
- Швидкість до 40 км/год
Характеристики:
- Тип: Автомодель на радіокеруванні
- Масштаб: 1/18
- Клас: Баггі
- Комплектація: RTR
- Привід: Повний
- Швидкість: 40 км/год
- Двигун: Електро, колекторний
- Акумулятор NiMH 7,2 В, 800 мАг
- Живлення пульта: Батарейки AA - 4 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 1,6 мВт
- Вологозахист: Частковий
- Час роботи: 15-20 хв
- Час заряджання: 120 хв
- Розміри моделі: 255x187x90 мм
- Вага моделі: 540-600 г
Шасі
- Масштаб: 1:18
- Клас: Баггі
- Привід: Повний
- Тип двигуна: Електродвигун
- Швидкість у стоку: 40 км/год.
- Центральний диференціал: ні
- Регулювання підвіски: ні
- Вологозахист: частковий
- Розміри: 255x187x90 мм
- Вага: 540 -600 г
Двигун
- Тип: Колекторний
- Сенсорний: Ні
- Клас: 370
- Живлення: 7.2 - 7.4 В
- Виробник: Himoto
- Розмір: 35x25x25 мм
Регулятор
- Тип: Колекторний
- Сенсорний: Ні
- Живлення: 7.2 - 7.4 В
- Вологозахист: частковий
- Виробник: Himoto
- Призначення: автомоделі
- Розміри: 69x34x22 мм
- Сервопривід
- Виробник: Himoto
- Типорозмір: мікро
- Управління: аналогове
- Матеріал редуктора: пластик
- Підшипники: ні
- Вологозахист: частковий
- Розміри: 23x12, 2x29 мм
- Вага: 9 г
Передавач
- Форм-фактор: Пістолетного типу
- Призначення: Авто
- Кількість каналів: 2
- Налаштування: DIP-перемикачі
- Заявлена макс. дальність: 150 м
- Експоненти: Ні
- Режим FailSafe: Є
- Телеметрія: Ні
- Протоколи зв'язку: FHSS
- Потужність передавача: 50-100 мВт
- Частота: 2.4 ГГц
- Напруга живлення: 6 В (АА х 4)
- Напруга живлення: 4,8-6,0 В
- Виробник: Himoto
- Модель: MT-201TX
- Розміри: 105x180x210 мм
Приймач
- Призначення: Авто
- Цифрові виходи: Ні
- Кількість PWM каналів: 2
- Телеметрія: Ні
- Режим FailSafe: Є
- Протоколи: FHSS
- Частота: 2.4 ГГц
- Напруга живлення: 4.5 - 6 В
- Вологозахист: Ні
- Виробник: Himoto
- Модель: MT-201RE
- Розміри: 36x25x14 мм
- Вага: 5 г
Акумулятор
- Тип: Ni-MH
- Ємність: 800 мАг
- Напруга: 7.2 В
- Конфігурація: 6S1P
- Розміри: 90x34x17 мм
Комплектація:
- Модель E18XB – 1 шт
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Зарядний пристрій 220В - 1 шт
- Акумулятор Ni-MH - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
Додатково необхідно:
- Батарейки AA - 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIMOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Баггі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Кількість каналів | 2 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 540 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 4WD |
| Привод | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 150.0 |
- Ціна: 4 000 ₴








