
Радіокерована модель Монстр 1:18 Himoto Mastadon E18MT Brushed (червоний) amc
4 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711373996736
Монстр - це найбільш прохідна машина: великі колеса зі спеціальними протекторами, максимальний дорожній просвіт, широка база і запас потужності двигуна.
Швидкісна радіокерована модель монстр трака Himoto Mastadon E18MT - новинка 2013 року зі повним приводом з лінійки радіокерованих машинок Himoto E18. Це можливість поринути в світ моделей класу "Хобі" без серйозних витрат! Тепер можна купити радіокеровану модель HIMOTO в Україні. Зручний маленький розмір дозволяє брати радіокеровану модель з собою куди завгодно, а хороша прохідність їздити по двору, паркам і будь-яким іншим пересіченим місцевостям.
Кожна модель на радіокеруванні цієї серії довгий час ретельно розроблялася і тестувалася фахівцями компанії Himoto. З машинками серії Himoto E18 Ви отримуєте бездоганну якість в поєднанні з RTR комплектацією: повністю готові до заїздів прямо з коробки. Вони прості в обслуговуванні, а запчастини, як стокові так і поліпшені, завжди доступні.
Всі моделі машинок з пультом комплектуються безкомпромісним радіоуправлінням на частоті 2.4GHz.
Міцне професійне шасі, маслонаповнені амортизатори, повністю незалежна підвіска додадуть вам впевненість як на трасі, так і по бездоріжжю, а потужний двигун в поєднанні з ємною Ni-Mh батареєю доставлять море драйву та задоволення!
- Повний привід
- Пропорційне управління
- Масляні амортизатори
- Радіоуправління 2,4 ГГц
- Вологозахищена електроніка
- Швидкість до 40 км/год
- Тип: Автомодель на радіокеруванні
- Масштаб: 1/18
- Клас: Монстр
- Комплектація: RTR
- Привід: Повний
- Швидкість: 40 км/год
- Двигун: Електро, колекторний
- Живлення: Акумулятор NiMH 7,2 В, 800 мАг
- Живлення пульта: Батарейки AA - 4 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління: Радіокерування 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 1,6 мВт
- Вологозахист: Частковий
- Час роботи: 15-20 хв
- Час зарядки: 120 хв
- Розміри моделі: 237x183x107 мм
- Вага моделі: 578 г
- Модель E18MT - 1 шт
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Зарядний пристрій 220В - 1 шт
- Акумулятор Ni-MH - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Батарейки AA - 4 шт
- Джерело живлення 5-12 В з роз'ємом USB-A (адаптер / повербанк) - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIMOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Кількість каналів | 2 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Розміри | |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 107 мм |
| Вага | 578 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 4WD |
| Привод | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Монстр на радіомодель 1: 18 Himoto Mastadon E18MT Brushed радіокерована машина монстр трак RC |
| Радіус дії | 150.0 |
- Ціна: 4 000 ₴






