
Крайлер радіокерований машинка на радіокеруванні 1:12 MN Model Краулер D90 Defender джип на радіокеруванні amc
2 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722473819221
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Крайлер радіокерований машинка на радіокеруванні 1:12 MN Model Краулер D90 Defender джип на радіокеруванні
Гарантійний період 1 місяць
Офіційний дилер
Машинка на радіокеруванні 1:12 MN Model Краулер D90 Defender повнопривідний
Особливості:
- Висока прохідність пересіченою місцевістю
- Пропорційне керування швидкістю
- Постійний повний привід
- Міжколісні диференціали
- Ресурсна підвіска, що працює
- Висока копійність та деталізація
- Гумові покришки
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Торгова марка: MN Model, Китай
- Модельний ряд: 2019 рік
- Масштаб: 1/12
- Максимальна швидкість: 15 км/год
- Час роботи: 12-20 хвилин
- Час зарядки: ~ 90 хвилин
- Радіус дії: 20-60 м
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління поворотами: Дискретне
- Акумулятор Li-ion 7,4 В 400 мАг 16500
- Живлення пульта: Батарейки АА - 2 шт
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал коліс: Гума
- Розміри моделі: 35x16,5x20.5 см
- Вага моделі: 775 г
Комплектація:
- Машинка – 1 шт
- Пульт керування - 1 шт
- Акумулятор - 1 шт
- Зарядний пристрій USB - 1 шт
- Пакет аксесуарів (ручки, накладки, задні ліхтарі) – 1 шт.
- Інструкція - 1 шт
Додатково необхідно:
- Батарейки АА - 2 шт
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 775 г |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Краулер |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 4WD |
| Привод | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Радіокер машинка, що працює на радіопрограмі 1:12 MN Model Краулер D90 Defender джип на радіоуправлі |
| Радіус дії | 60.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴








