
Машинка всюдихід на радіокеруванні XiongQi Амфібія позашляховик на пульті управління для дітей зелений amc
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711727577161
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Машинка всюдихід на радіокеруванні XiongQi Амфібія позашляховик на пульті управління для дітей зелений
Офіційний дилер
Гарантійний період 1 місяць
Всюдихід-амфібія XiongQi XQI-989-393 буде цікавою і цікавою іграшкою для будь-якого віку. Шнековий привід дозволяє амфібії переміщатися в будь-якому напрямку та на будь-якій поверхні суші чи води: сніг, трава, пісок, бруд – для неї не стануть перешкодою.
Тепер можна придбати всюдихід на радіокеруванні XiongQi XQI-989-393 в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:
- Повна водонепроникність
- Пересувається по будь-якій поверхні: вода, сніг, бруд, пісок, трава
- Їде у будь-якому напрямку з місця: 8 напрямків руху
- Шнековий хід
- Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Рекомендований вік: 3+
- Час роботи: 20 хв
- Час заряджання: 60 хв
- Радіус дії: 30 м
- Максимальна швидкість: 10 км/год
- Живлення: акумулятор NiCd 7,2В 700 мАг
- Живлення пульта: Батарейки AA - 2 шт
- Управління поворотами: дискретне
- Управління швидкістю: дискретне
- Управління: Радіоуправління 27 МГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Матеріал: пластик
- Розміри моделі: 380x300x190 мм
- Вага моделі: 1188 г
Комплектація:
- Всюдихід - 1 шт
- Пульт керування 27 МГц - 1 шт
- Зарядний пристрій 220 В – 1 шт
Додатково необхідно:
- Батарейки АА - 2 шт
- Розміри упаковки 51x20x36 см
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1188 г |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Двигун | Електричний |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машина всюдихід на радіовиправлення XiongQi Амфібія позадорожник на пульті управління для дітей зелений |
| Радіус дії | 30.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴








