
Літак радіокерований Precision Aerobatics Extra MX 1472мм збірна модель літака на радіокеруванні amc
12 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711132218291
+380 (67) 459-06-82
Менеджерповернення товару протягом 30 днів за рахунок покупця
Літак радіокерований Precision Aerobatics Extra MX 1472мм збірна модель літака на радіокеруванні
Гарантійний період 1 місяць
Літак радіокерований Precision Aerobatics Extra MX 1472мм KIT (зелений)
У комплекті знаходиться планер (корпус літака), розібраний по вузлах. Кожен вузол у заводських умовах зібраний воєдино на бальзовому каркасі та армований вставками з вуглеволокна. На завершення отриманий "скелет" деталі обтягнуті лавсанової плівкою. Таким чином нівельовані проблеми з люфтами та перекосами при складанні літака, а також деталі літака відразу мають охайний зовнішній вигляд. Вікна під сервоприводи залишені не прорізаними для запобігання попаданню пилу всередину крил літака.
Характеристики:
- Тип: Авіамодель на р/в
- Виробник: Precision Aerobatics
- Клас: Пилотажний
- Матеріал: Бальза
- Тип двигуна: Електродвигун
- Повітряний гвинт: Пропелер, що тягне.
- Гвинт, що рекомендується: 1570"
- Крило: Центроплан
- Розмах крила: 1472мм
- Площа крила: 46,5 дм. кв.
- Довжина фюзеляжу: 1317мм
- Політна вага: 1600 – 1750 г
- Рекомендований двигун: PA Thrust 50
- Рекомендований регулятор: 70 A
- Рекомендований приймач: Мікро приймач авіа від 4 каналів
- Сервопривід, що рекомендується: Hitec 5085MG - 4 шт
- Рекомендований акумулятор: 11,1 В 2200 мАг 30-60C 2 шт
- Кількість каналів: 4
- Шасі: Є
Модель літака
- Виробник: Precision Aerobatics
- Тип: Літак
- Клас: Пилотажний
- Матеріал: Бальза
- Тип двигуна: Електродвигун
- Повітряний гвинт: Пропелер, що тягне.
- Гвинт, що рекомендується: 1570"
- Крило: Центроплан
- Розмах крила: 1472 мм
- Площа крила: 46.5 дм. кв.
- Довжина фюзеляжу: 1317 мм
- Політна вага: 1600 - 1750 г
- Рекомендований акумулятор: 11,1 В 2200 мАг 30-60C 2 шт
- Кількість каналів: 4
- Шасі: Є
Комплектація:
- Набір частково зібрані вузли фюзеляжу літака.
- Додатково необхідно:
- Безколекторний двигун
- Регулятор ходу
- Сервоприводи
- Акумулятор LiPol
- Зарядний пристрій
- Апаратура керування з приймачем
- Пропелер
- Кок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Австралія |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Літак |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | KIT |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 1600 г |
| Ширина | 1472 мм |
| Довжина | 1317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Літак Precision Aerobatics Extra MX 1472m збірна модель літака на радіоправлі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 550 ₴


